Josef Hlinomaz
Generál u jezera
Id: 8202
olej/plátno, rozměr 28,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, původní rámování, původní stav
zobrazeno: 4852x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
89 333 Kč
Příhozy: 95