Josef Hlinomaz
Generálské zjevení
Id: 389003
kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 7018x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
207 777 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 84