Josef Hlinomaz
Hazard
Id: 72006
kombinovaná technika/olejová tempera/karton, rozměr 43 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 10364x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 69