Josef Hlinomaz
Korouhevník
Id: 1500901
kresba lihovou tužkou/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 3599x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč