Josef Hlinomaz
Nadsamec
Id: 442201
olej/sololit, rozměr 29,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3853x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
155 000 Kč