Josef Hlinomaz
Klub sebevrahů
Id: 1007
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 28 x 34,5 cm, nesignováno, lehce zvlněný papír, z pozůstalosti Josefa Kemra, na zadní straně osobní popisek J. Kemra, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 6098x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
56 000 Kč