Josef Hlinomaz
P. F. 1977
Id: 199003
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,3 x 32,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4964x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč