Josef Hlinomaz
Portrét herce Bezoušky
Id: 6401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 1971, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3203x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 500 Kč