Josef Hlinomaz
Rozverná děvčata
Id: 201101
malba/deska, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na původním rámování
zobrazeno: 11439x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 76