Josef Hlinomaz
Sen muže v cylindru
Id: 395101
olej/karton, rozměr 40,5 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 6488x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
285 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 92