Josef Hlinomaz
V přístavu
Id: 312603
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, novodobě paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
zobrazeno: 19285x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
223 500 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 80