Josef Hlinomaz
V úkrytu
Id: 142101
olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 63, olištováno, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 4188x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
73 500 Kč
Příhozy: 68