Josef Hlinomaz
Zvířátka
Id: 391302
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3014x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 82