Josef Hodek
Na cestě
Id: 40810
olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2335x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 628 Kč