Josef Holub
Březový les
Id: 1519
olej/plátno, rozměr plátna 73 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 1930, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4385x
Vyvolávací cena:
29 000 Kč
56 000 Kč