Josef Holub
Cesta v lese
Id: 195301
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, přiložen letáček Městského muzea v Kralupech nad Vltavou, které bude pořádat autorovu výstavu a počítá se zveřejněním uvedeného obrazu
zobrazeno: 4374x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 63