Josef Holub
Chaloupka v lese
Id: 36703
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2272x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč