Josef Holub
Krajina
Id: 155501
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, raná práce, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2034x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč