Josef Holub
Na Poličsku
Id: 445501
olej/karton, rozměr 29 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský přípis
zobrazeno: 938x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč