Josef Holub
Pohled do krajiny
Id: 161902
olej/karton, rozměr 49,5 cm x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2991x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč