Josef Holub
Říční krajina
Id: 384502
olej/karton, rozměr 43 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 905x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 60