Josef Holub
Rybář na řece
Id: 658
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 18, velmi kvalitní práce z ranějšího období, drobné oděrky na obrazu i rámu, původní stav, vhodné k čištění, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5001x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
28 000 Kč