Josef Holub
Soumrak v lese
Id: 534
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 24 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3440x
Vyvolávací cena:
4 600 Kč
8 000 Kč