Josef Holub
Starý dům
Id: 260203
olej/lepenka, rozměr 29 x 19 cm, značeno a datováno 1900 vlevo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1842x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
24 000 Kč