Josef Holub
V lese
Id: 445102
olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1373x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč