Čas na serveru 16:31:24

Josef Holub
Vltavská partie

Id: 525806

Vltavská partie

  •  / Vltavská partie /  Josef Holub

olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1312x

Vyvolávací cena:

83 500

Příhozy: 72