Josef Holub
Vysoké nebe
Id: 73706
olej/karton, rozměr 27 x 18 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2867x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 600 Kč