Josef Holub
Z Povltaví
Id: 445502
olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský přípis
zobrazeno: 4419x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 59