Josef Hrubeš
Vysočany
Id: 38803
olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3986x
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 730 Kč