Josef Hubáček
Z Korsiky
Id: 17102
olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 2589x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
33 000 Kč