Josef Hýsek
Krajina s mostem
Id: 111402
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 2633x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč