Josef Jacob Burgaritzky
Zimní nálada
Id: 72801
olej/plátno, rozměr 47 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti značně restaurováno, nerámováno
zobrazeno: 2374x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 000 Kč