Josef Jambor
Bouřka nad Bystřicí
Id: 38501
olej/plátno, rozměr 29 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3263x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
27 500 Kč