Josef Jambor
Březová alej
Id: 474201
olej/plátno, rozměr 45 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 15512x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 95