Josef Jambor
Cesta na Českomoravské vysočině
Id: 258902
olej/plátno/karton, rozměr 52 x 63 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3680x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč