Josef Jambor
Chaloupka v údolí
Id: 25705
akvarel/papír, velikost listu 19 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2771x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 500 Kč