Josef Jambor
Daleký pohled
Id: 56303
akvarel/papír, rozměr 30 x 45 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 1914, volné v rámu, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 14039x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
26 000 Kč