Josef Jambor
Jarní tání
Id: 113909
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 22369x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 113