Josef Jambor
Krajina
Id: 257512
olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 8672x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 500 Kč
Příhozy: 48