Josef Jambor
Krajina
Id: 149603
akvarel/papír, rozměr 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2490x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč