Josef Jambor
Krajina u Žďáru
Id: 106121
olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929 a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v naprosto původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO
zobrazeno: 5369x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 61