Josef Jambor
Letní krajina
Id: 401808
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 24881x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 97