Josef Jambor
Louky u Březiny
Id: 188201
olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6836x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč