Josef Jambor
Pod bouřkovými mraky
Id: 134506
olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1925, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2308x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč