Josef Jambor
Pohled do kraje
Id: 233102
olej/plátno, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2408x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
44 500 Kč