Josef Jambor
Pohled na klášter
Id: 9602
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4150x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 003 Kč