Josef Jambor
Políčka
Id: 217703
olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, pod sklem zašpiněno
zobrazeno: 2133x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
22 000 Kč