Josef Jambor
Přichází jaro
Id: 42812
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 22 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3935x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 60