Josef Jambor
Příchod jara
Id: 273811
olej/karton, rozměr 37 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba znečištěna, lokálně poškozena, lehce poškozený rám
zobrazeno: 6952x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč