Josef Jambor
Příchod jara
Id: 133104
olej/plátno, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, zaskleno, dekorativně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 9860x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
48 000 Kč